Talen İnşaat Her Projede Yenilikçi ve Güvenilir Çözümler...

İnşaatta Öncülüğü Hedef Almış Bir Şirket...

Ülkemiz nüfusunun hızla artması beraberinde konut ihtiyacını da beraberinde getirdi. Bu sorun sadece ülkemizin değil tüm dünya için ortak bir sorun oluşturdu. Modern dünya insanının konut tanımı sadece başını sokabileceği bir barınak olmaktan çıktı. Yaşanılan çevre, konutun bulunduğu alanın doğal dokusu, altyapısı yeşil alanları, güvenliği, yaşam alanlarının kalitesi ve de en önemlisi konutun güvenliği, bina seçiminde çok önemli rol oynuyor. Ülkemizde de bu yönde konut yapan inşaat firmaları diğerlerinin arasından sıyrılarak, sektörde lokomotif olma yolunda hızla ilerliyor. Ticari hayatına 1996 yılında Teksal Tekstil San. ve Tic.A. Ş olarak başlayan ve yılında unvan değişikliğine giderek Talen Tekstil ve Kimya San. Tic. A.Ş devam eden firmamız inşaat sektöründe de tekstildeki başarısını yakalamış durumda.

Talen İnşaat olarak yapılarımızda ve tüm projelerimizde öncelik güvenlik diyerek adım atıyoruz ve projenin her aşamada bittiğinin kontrollerini sağlayarak teslim ediyoruz.En İyiler İçin Profesyonel Ekip ve Ekipman...

Talen İnşaat daima olarak en iyiyi planladığı gibi bunu sağlamak için de kendi bünyesinde oluşturduğu profesyonel ekip ve ekipman ile başarısını katlamaktadır.

ÖDÜLLERİMİZ Tesadüf Değildir...

Talen İnşaat bitirdiği her projeden bir ders ve sonuç çıkararak bir sonraki projesi için nasıl daha iyisine imza atacağını düşünür ve programını yapar.