Talen Teksil Tekstil Hammadde Sektörüne Büyüyen Güç

Tekstilde 26 Yıllık Deneyim

Kurulduğu günden beri tekstil konusunda edinmiş olduğu tecrübe, birikim ve iş deneyimini müşterilerimize, teknolojik verimliliği en üst düzeyde kullanarak sunmayı başlıca hedefimiz olarak benimsedik. İşletmelerimiz; pamuk ve pamuk telefleri, polyester telefleri, yün döküntü ve kırpıntıları, akrilik döküntüler başta olmak üzere tekstilin ihtiyaç duyduğu tüm ana malzemeyi üretip işleyen bir altyapıya sahiptir.

Firma olarak sadece yurtiçinde değil, tekstil hammaddesini aynı zamanda yurtdışına satışını yapacak kadar donanımlı bir insan kaynağı ve lojistik desteğe sahip bulunmaktayız.

26 yıllık tecrübemiz ve bu alanda en iyisi olma yolundaki yoğun çaba ve çalışmalarımız sonucunda yurtiçi ve yurt dışında bu sektörün ihtiyaç duyduğu hammaddeyi işlemek konusunda saygın bir yerde olmanın gururunu yaşıyoruz. Talen Tekstil ve Kimya A.Ş olarak amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda üretim kalitemiz uzman kadromuz ve sektör tecrübemizle en iyisini yapma yolunda azimliyiz.Tekstilde Kaliteli Geri Dönüşüm!

Polyester, pamuk telefleri, yün döküntü ve kırpıntıları, akrilik döküntüler başta olmak üzere tekstilin ihtiyaç duyduğu tüm ana malzemeyi üretip işleyen bir altyapıya sahiptir. Firma olarak sadece yurtiçinde değil, tekstil hammaddesini aynı zamanda yurtdışına satışını yapacak kadar donanımlı bir insan kaynağı ve lojistik desteğe sahip bulunmaktayız.